Česky - Deutsch - English

NĚMČINA V PRAZE
S RODILÝM MLUVČÍM

Německá konverzace
NĚMECKÁ KONVERZACE
Obchodní němčina
OBCHODNÍ NĚMČINA
Němčina pro lékaře
NĚMČINA PRO LÉKAŘE
Němčina pro děti
NĚMČINA PRO DĚTI
Učitel němčiny

PŘEDSTAVUJI SE

REFERENCE
CENY
KONTAKT


Matthias Trabandt


Hledáte zkušeného a trpělivého učitele němčiny pro Vaše dítě nebo děti? Do výuky němčiny přináším své zkušenosti z logopedie a práce ve školce a na základní škole. Mé lekce jsou interaktivní a zaměřují se na běžná témata ze života dětí. Vyučuji děti všech věkových kategorií, od předškoláků přes záký základnich škol až po teenagery.

  • Akční lekce se zaměřením na reálné situace
  • Rytmus řeči jako základ pro gramatická cvičení (plurál, skloòování, slovosled, předložky)
  • Krátké psané úkoly založené na intonaci
  • Výuka s použitím her a hudby (učitel hraje na kytaru, děti zpívají)

Lekce probíhají v mé kancelári na Vinohradech anebo u Vás doma. Kromě individuálních lekcí nabízím také výuku pro malé skupiny 2-3 dětí. Je to vhodné řešení v připadě, že máte více dětí nebo pokud chcete, aby se děti Vaší kamarádky přidaly taky.

Kontaktujte mě teï a informujte se o nejvhodnějších možnostech studia němčiny pro Vaše dítě »

 

Příklad 1:
David a Petra se již od školky učí angličtinu a jejich rodiče by chtěli, aby se naučili také němčinu. Budeme se spolu setkávat jednou týdně a náš plán lekcí bude zahrnovat všechny oblasti jazyka. Učení je založené zejména na konverzaci, protože tak se děti nejlépe, zábavnou a přirozenou formou, naučí nový jazyk.

Příklad 2:
Kristýna je na gymnáziu a připravuje se na maturitu. Maturovat bude také z němčiny a chce si zlepšit zejména svůj mluvený a psaný projev. Naše lekce připravíme podle očekávaných témat u zkoušky. Taková příprava může být dlouhodobější (nejméně 2-3 měsíce) v lekcích jednou týdně, nebo krátkodobá (2-4 týdny) s nejméně 2 lekcemi týdně.